Американський Конгрес отримав доступ до податкових декларацій Трампа

Конгрес США
Конгрес США


Підписаний закон «надає Конгресу можливість виконувати його конституційні обов’язки, зміцнювати демократичну систему й гарантувати, що ніхто не є вищим за закон» Об этом сообщает odnoy-strokoy.in.ua со ссылкой на СМИ.Губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо підписав поправки до закону, які дозволяють профільним комітетам Конгресу США отримати податкові декларації президента США Дональда Трампа, які він наполегливо намагається тримати в таємниці.


Про це Куомо заявив у понеділок, повідомляє впливове американське видання Politico.


«Податкова таємниця має першорядне значення, однак це має виключення для правдивого розслідування та правоохоронних цілей», — прокоментував Куомо прийняте рішення.


Він наголосив, що підписаний закон «надає Конгресу можливість виконувати його конституційні обов’язки, зміцнювати демократичну систему й гарантувати, що ніхто не є вищим за закон».


Таким чином, новий документ дозволяє міністерству податків і фінансів ділитися інформацією про доходи високопоставлених федеральних чи місцевих чиновників з трьома комітетами Конгресу, які мають повноваження розглядати податкові питання. Це стосується, в тому числі, президента США.


Раніше повідомлялося, що рейтинг президента США Дональда Трампа піднявся до рекордного рівня з моменту інавгурації завдяки успішній економічній політиці.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/amerikanskiy-kongres-otrimav-dostup-do-podatkovih-deklaraciy-trampa-608231.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя