Вибори президента: ЦВК опрацювала 60% протоколів

Вибори президента: ЦВК опрацювала 60% протоколів
ЦВК підрахувала 11 265 618 голосів виборців Об этом сообщает petronews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Центральна виборча комісія отримує дані електронних протоколів підрахунку голосів на виборах Президента України.

Про це повідомляється на сайті ЦВК.


Станом на 04:01 уже опрацьовано 60,89 % електронних протоколів, або 11 265 618 голосів виборців.


Відповідно до даних ЦВК, за Володимира Зеленського віддали голоси 72,96% або 8 219 797 виборців, а за Петра Порошенка – 24,70% або 2 783 398 виборців.


Виборчих бюлетенів, визнаних недійсними по Україні — 2,32 %.


Нагадаємо, для проведення виборів було утворено 199 територіальних виборчих округів та один закордонний виборчий округ, а також близько 30 тисяч дільничних виборчих комісій. За кордоном було утворено 101 виборчу дільницю.
6


Раніше Зеленського привітав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, канцлер Австрії Себастьян Курц і президент Польщі Анджей Дуда.


Нагадаємо, президент Петро Порошенко розповів, чим буде займатися після поразки на виборах.


Порошенко визнав поразку на виборах 2019 і привітав Володимира Зеленського. Зокрема, він звернувся до своїх прихильників та представників ЗМІ, цитуючи відомий вислів Уїнстона Черчилля.


Кандидат у президенти та шоумен Володимир Зеленський після оголошення екзит-полів, за даними яких він є переможцем президентських перегонів, почав роздавати подяки, зокрема, родині і прибиральницям штабу. Зазначимо, що Зеленський пробув у штабі лічені хвилини і пішов, не відповівши на жодне питання журналістів.


Слід нагадати, що президент Петро Порошенко наголошує, що його команда буде захищати стабільність фінансово-банківської системи, аби захистити вкладників «Приватбанку». Про це він сказав, виступаючи 21 квітня в своєму виборчому штабі, після оголошення результатів екзит-полу другого туру.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/vibori-prezidenta-cvk-opracyuvala-60-protokoliv-588173.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя